HİZMETLER

Merkezi Uydu Sistemi

Dairelerin yani toplu yaşam merkezlerinin dijital, hd, 4K Ultra hd uydu yayınlarından toplu olarak faydalanabilmeleri için tek merkeze kurulan ve bu merkezden bütün dairelerin yayın almasını sağlayan sistemdir.

incele

Dijital Cami Ses Sistemleri

Cami ses sistemleri amfi, hoparlör, harici hoparlör, mikrofon, kablosuz mikrofon gibi cami ses sistemi ekipmanlarından oluşur.

incele

Güvenlik Kamera Sistemleri

Dünyanın önde gelen markaları kullanılarak kurulacak sisteminizi, akıllı telefonunuz, tabletiniz veya bilgisayarınız ile istediğiniz yerden izleyin.

incele

Cami Halı Isıtma Sistemleri

(Cami Halı Altı ısıtma ) genel olarak radyatörlü ve yerden sıcak su sistemleri ile ısıtma yapılmaktadır.

incele

Merkezi Ezan Vaaz Sistemi

Kablosuz olarak ezan vaaz yayınlarını uzak bölgelere aktarmak için kullanılan merkezi ezan sistemi, ezan vaaz vericisi, mikrofonlar, ezan vaaz alıcısı, hoparlörler, anten ve kablolardan oluşur.

incele

Minare Led Aydınlatma Sistemleri

Cami ışıklandırma konusunda uzman ekibimiz tarafından profesyonel bir şekilde kurulumumuzu yapıyor ve ışıklandırma sistemini devreye sokuyoruz

incele

Okul Ses Sistemi

Sektörel ses sistemleri dahilinde satışa sunulan okul ses sistemleri, tüm eğitim kurumlarında kullanılabilir ve tam donanımlı olarak tasarım ediliyor.

incele

Anons Sistemi

Anons sistemleri ayrıca hafif müzik dinletilerinin bağlı olduğu sistemlere de entegre olabilir.

incele

Elektronik Tamiri

Elektronik kartlar zamanla çeşitli sebeplerden dolayı arızalanabilir. Kart üzerinde gözle görülebilen parça hasarları olabileceği gibi gözle görülmeyen bozulmalar da oluşmaktadır.

incele

Led Aydınlatma

Kamu kuruluşları, fabrikalar, üretim tesisleri ve üniversite gibi bir çok farklı projede led aydınlatma çözümleri sunmaktayız.

incele

Klima Bakım Onarım

Klima bakımları insan sağlığı için önemlidir. Klimanın kullanıldığı alanlarda gözle görülmeyen tozlar,parteküller klima önünde bulunan filtrelerden geçerek,zamanla evaparatör / kondenser (iç ünite) üzerine yapışarak recine halini almaktadır.

incele

Led Tabela

Günümüz reklam dünyasinda led tabela sistemleri ve led kayan yazi sistemleri yani akilli tabela sistemleri büyük gelisme saglamis ve reklam sektöründe yeni bir çag açmistir.

incele

Uydu Sistemleri

incele

Çanak Anten Tamiri

incele

Led Tv Tamiri

incele